logo
facebook

header

 

Jóga a já …

Jóga mne zajímá už dlouhá léta a poslední roky ji praktikuji pravidelně nejen sama pro sebe, ale i jako lektor.  K cvičení jógy jsem se dostala prostřednictví své vnitřní potřeby mít pružné a silné tělo. Popravdě jsem ráda, že jsem u ní zůstala. Pravidelné cvičení mi přináší radost, životní optimismus a spokojenost, které s Vámi budu ráda sdílet.  

Svoji praxi v józe jsem začala samostudiem, které nebylo ale dostačující. Absolvovala jsem tedy kurz „Instruktor jógy“ a „Vědecký základ sportovního tréninku – kurz trenérů licence B“. Na to navazoval např. „Kurz jógy pro pokročilé plus“, „Nástavbové studium se zaměření na jógovou terapii“ nebo „Hormonální jógová terapie pro ženy dle Dinah Rodrigues“. Další jógovou praxi představují workshopy, semináře a školení jako třeba „Ashtanga jóga a asistence v ásaně“, „Master training powerjógy“ , „Den plný jógy“ nebo „Jóga Dnes konference“.   

 

Co mohu nabídnout

Osobně zastávám názor, že jóga představuje jednotu těla a mysli, čímž nastoluje naši rovnováhu. Nabízím cvičení jógy – cvičení typu body & mind. Moje cvičení jógy se prozatím soustřeďuje především na cvičení ve Vyškově a okolí, proto se můžete mnohde setkat s logem „Jóga Vyškov“, „Jóga ve Vyškově“ nebo třeba „Jóga Vyškov – Eva Kupčíková“. Jedná se o cvičení jógy  pro začátečníky i pokročilé.  

 

Druhy cvičení – nabídka:

  • klasická jóga; lekce vycházející z hatha jógy (veřejné i individuální lekce) 
  • vinyasa power flow jóga; dynamická fyzicky náročnější jóga (veřejné i individuální lekce)
  • hormonální jógová terapie dle Dinah Rodrigues
  • popisy lekcí naleznete zde

 

V kurzech Vás budu postupně seznamovat s praktikováním základních technik jógy a rovněž Vás seznámím se zvláštnostmi typickými pro jednotlivé druhy jógy. Každá lekce jógy bude malinko odlišná, abychom spolu prošli možnostmi, které nám jóga poskytuje k poznání vlastního těla a duše. Lekce hormonální jógy zahrnují pouze techniky používané v hormonální jógové terapii.