logo
facebook

header

 

Jóga a já …

Jóga mne zajímá už dlouhá léta a poslední roky ji praktikuji pravidelně nejen sama pro sebe, ale i jako lektor.  K cvičení jógy jsem se dostala prostřednictví své vnitřní potřeby mít pružné a silné tělo. Popravdě jsem ráda, že jsem u ní zůstala. Pravidelné cvičení mi přináší radost, životní optimismus a spokojenost, které s Vámi budu ráda sdílet.  

Svoji praxi v józe jsem začala samostudiem, které nebylo ale dostačující. Absolvovala jsem tedy kurz „Instruktor jógy“ a „Vědecký základ sportovního tréninku – kurz trenérů licence B“. Na to navazoval například „Kurz jógy pro pokročilé plus“ nebo „Nástavbové studium se zaměření na jógovou terapii“. Další jógovou praxi představují workshopy, semináře a školení jako třeba „Ashtanga jóga a asistence v ásaně“, „Master training powerjógy“ , „Den plný jógy“ nebo „Jóga Dnes konference“.   

 

Co mohu nabídnout

Osobně zastávám názor, že jóga představuje jednotu těla a mysli, čímž nastoluje naši rovnováhu. Nabízím cvičení jógy – cvičení typu body & mind. Moje cvičení jógy se prozatím soustřeďuje především na cvičení ve Vyškově a okolí, proto se můžete mnohde setkat s logem „Jóga Vyškov“, „Jóga ve Vyškově“ nebo třeba „Jóga Vyškov – Eva Kupčíková“. Jedná se o cvičení jógy  pro začátečníky i pokročilé.  

 

Druhy cvičení – nabídka:

  • klasická jóga; lekce vycházející z integrální jógy (veřejné i individuální lekce) 
  • vinyasa power flow jóga; dynamická fyzicky náročnější jóga (veřejné i individuální lekce)
  • popisy lekcí naleznete zde

 

V kurzech Vás budu postupně seznamovat s praktikováním základních technik jógy a rovněž Vás seznámím se zvláštnostmi typickými pro jednotlivé druhy jógy. Každá lekce jógy bude malinko odlišná, abychom spolu prošli možnostmi, které nám jóga poskytuje k poznání vlastního těla a duše.